چرا خرید و فروش سردخانه ؟

سردخانه مواد غذایی

 

 

چرا خرید و فروش سردخانه ؟

 

سردخانه ها، سالن هایی با گنجایش بالا می باشند، که یکی از اهداف استفاده از آن ها ذخیره سازی می باشد.

 

از سردخانه ها برای نگهداری میوه ها، سبزیجات، گوشت فرآوری شده، محصولات لبنی، ادویه جات، میوه های خشک، نیشکر، حبوبات، غذاهای منجمد و محصولات دارویی استفاده می شود.

 

می دانیم در زمینه کشاورزی، مدیریت محصول پس از برداشت آن، امری بسیار مهم می باشد؛ زیرا تمامی سبزیجات و میوه هایی که تولید می شوند را نمی توان به طور همزمان و به صورت تازه فروخت و همیشه مقداری از محصول باید برای فرآوری بیشتر، ذخیره شود.

 

تحت چنین شرایطی، سردخانه و هنر سردخانه داری، به جنبه ای جدایی ناپذیر از اصول مدیریت پس از برداشت، بدل می شوند.

 

سردخانه، پُلی ارتباطی میان کشاورزان و مصرف کنندگان ایجاد می کند.

 

امروزه، در ایران و سایر نقاط جهان، به دلیل سرعت بالای رشد صنعت تغذیه و صنایع وابسته به آن، تقاضای زیادی برای سردخانه ها ایجاد شده است.

 

حضور فعال سردخانه ها در زنجیره تولید، تاریخ انقضا و مدت زمان لازم برای بازاریابی محصولات غذایی را افزایش داده و از تلفات پس از برداشت محصول و زیان های ناشی از حمل و نقل اضافی آن، می کاهند و با این فواید خود، در دوران اوج تولید، موجب حفظ کیفیت محصولات می شوند.

 

 

مقدار تقاضا و میزان سودآوری سردخانه ها

 

درست مانند سایر نقاط جهان، در ایران نیز مصرف سبزیجات و میوه های تازه به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.

 

در سال های اخیر، در کشورهای پرورش دهنده محصولات زراعی سرتاسر دنیا، استفاده از سردخانه ها برای تازه نگه داشتن محصولات در بازه های زمانی طولانی تر، با افزایش چشمگیری روبرو شده است.

 

از سوی دیگر، به دلیل تغییر سبک زندگی و افزایش تقاضای مصرف کنندگان برای غذاهای فرآوری شده یا بسته بندی شده، تقاضا برای سردخانه ها نیز افزایش پیدا کرده است.

 

از این رو، می بینیم که حضور سردخانه ها در دنیای امروزی، امری بسیار ضروری است و این امر موجب سرمایه گذاری هایی عظیم بر روی صنعت سردخانه سازی و افزایش سود خالص سردخانه داران شده است.

 

 

ما و گروه خبره سردخانه داران، چگونه به شما کمک خواهیم کرد؟

 

ـ ما با شناختی که از سردخانه های فروشی سرتاسر ایران و خدمات آن ها داریم، می توانیم مناسب ترین موارد را مطابق با نیاز و حرفه ای که در آن مشغول هستید، به شما معرفی کنیم.

 

ـ گروه سردخانه داران با حفظ قانون رازداری و بدون وارد آوردن هیچ گزندی به موقعیت و اعتبار شما در حین کسب و کار، خدمات خود را به شکلی ارائه می دهد تا همواره تمامی انتظارات شما از یک سردخانه ایده آل را برآورده سازد.

 

ـ بانک اطلاعاتی غنی ما که ماحصل نیم قرن تجربه در صنعت سردخانه و سردخانه داری می باشد، سرمایه دیرینه ماست و ما این سرمایه را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

 

ـ علاوه بر این، تیم سردخانه داران برای فروش سردخانه شخصی شما با هر ظرفیتی، همواره در آمادگی کامل به سر می برد.

 

شما می توانید همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید.